Łączna liczba wyświetleń

wtorek, 22 września 2015

LEWANDOWSKI PO DRODZE NA OCTOBERFEST MASAKRUJE WOLFSBURG - CZYLI PROROCZE WIZJE BLONDYNKI... ;)

Chyba tylko Blondynka, a właściwie niepoprawna, szalona wręcz futbolowa optymistka, mogła coś takiego wymyśleć... ;)))
To nie były pobożne życzenia, tylko zwykła w tej sytuacji wiara w to, że Lewandowski po raz kolejny dobrze się zaprezentuje, ba - że w ogóle wejdzie na boisko z tej ławki...
Mecze Bayernu w zasadzie oglądam tylko wtedy, gdy gra Robert...
Bez niego, to już nie to.
W zapowiedziach przedmeczowych można było przeczytać, że jeśli zawodnicy Bayernu wygrają dziś, będą mogli się udać wcześniej na Octoberfest... ;)
Bawarskie święto piwa zaczęło się jednak dla Monachijczyków źle...

Bayern przegrywał z Wolfsburgiem 0:1 do przerwy...
Zerkałam na Relację na żywo - w Onet.
Dosłownie na kilka chwil przed pierwszym gwizdkiem drugiej połowy, napisałam taki oto post:

~nikita :
WEJŚCIE SMOKA - czas, by ktoś uratował świąteczny wieczór w Bawarii. No ale żeby sami Niemcy nie dali rady, tylko Polaka potrzeba.... ;)
Robert, jeśli Pep ma choć trochę instynktu samozachowawczego, to nie będzie czekał i wchodzisz zaraz po przerwie!
I niech to będzie prawdziwe Wejście Smoka!!! ;)

Pokaż chłopakom z Monachium, że bez Ciebie, to nie tylko meczyk ale nawet Octoberfest i piwo tracą smak... ;)

dzisiaj 21:01 | ocena: 95%

Link tutaj.

Po przerwie Guardiola rzeczywiście zrobił od razu dwie zmiany, jednym z wchodzących zawodników był Lewandowski.
Resztę historii chyba znają już wszyscy - po około 15 minutach było już 5:1 dla Bayernu.
5 goli Roberta - w 9 minut. Najszybszy hat trick w historii Bundesligi...